O autorze
wieś Grodzisk 24 września 2012 roku.

Witam serdecznie!
Na świat wychodziłem tyłem, co jest jawnym dowodem, że się specjalnie nie prosiłem i że teraz mam prawo mieć dużo w stosunku do tego świata - wymagań. W ramach ich spełniania mój przyjaciel Michał Tarkowski wystawił mi legitymację, z którą mam prawo - jeśli się śpieszę - nawet z ubikacji wyprosić. Tak działając współzałożyłem w 1969 roku teatrzyk Salon Niezależnych (zwany czasem Slalomem Nieżelaznych), oraz w 1986 roku Orkiestrę Na Zdrowie (zwaną czasem ONZ).

Poza tym jestem wytwórcą obrazków, oraz piosenek, do których odbioru serdecznie zapraszam. Resztę, której nie ogarniam znaleźć można w Wikipedii (ale nie ja to pisałem), lub w książce „Rozmowa” (wydawnictwo Czarne 2012), którą właśnie współnapisałem.
Pozdrawiam
Jacek Kleyff

Odcinek 8, Wrocław, 26 listopada 2012

Dziś we Wrocławiu pracuję w studiu u Wacka Juszczyszyna z Wolnej Grupy Bukowina nad nową płytą robioną głównie ze Słomą, na którą nagrywamy trochę nowych piosenek; natomiast 29-go listopada w Literatce we Wrocławiu przy Rynku 56/57 proponujemy Państwu kolejne spotkanie natemat.(pl) książki „Rozmowa”.

Dziś we Wrocławiu pracuję w studiu u Wacka Juszczyszyna z Wolnej Grupy Bukowina nad nową płytą robioną głównie ze Słomą, na którą nagrywamy trochę nowych piosenek; natomiast popojutrze 29-go listopada w Literatce we Wrocławiu przy Rynku 56/57 proponujemy Państwu kolejne spotkanie natemat.(pl) książki „Rozmowa”.
Chwilowo to tyle, przypominam, że 2-go grudnia imprezujemy i wspieramy Adelę i Krzysztofa przed drugą połową ich podróży dookoła świata. A oto mail i zdjęcie na ten temat, które otrzymałem od taty Adeli - Michała Tarkowskiego:

Od: Michał Tarkowski
Temat: wspieramy polskich cyklistów
Data: 25 listopada 2012 20:27:37 CET

wspieramy polskich cyklistów
Moja córka Adela, wraz ze swoim kompanem – Krzysztofem Józefowskim, jest w trakcie rowerowej podróży dookoła świata. Mimo że brzmi to dosyć nieprawdopodobnie, ale mają już za sobą spory kawałek Europy, całą Afrykę od północy do południa, a teraz pną się od południowego krańca Ameryki Południowej w kierunku Alaski. Są w podróży 2 lata i 9 miesięcy a na liczniku 26 000 kilometrów.

Zapraszam Was serdecznie 2 grudnia (niedziela) na godzinę 18tą do klubu „Znajomi Znajomych” Warszawa ul. Wilcza 58A na wernisaż wystawy zdjęć z Afryki.

Oczywiście nie zabraknie muzyki na żywo, wystąpią : Słoma, Ania Patynek, D'roots Brothers, Rastamaniek i jeszcze kilku niepotwierdzonych artystów!!!
Wstęp jak najbardziej - wolny.

Michał Tarkowski

Kup zdjęcie lub pocztówkę albo wpłać na konto www.biketheworld.pl zakładka sponsorzy i wspomóż Adelę i Krzycha w dalszej podróży dookoła naszego globu!
Pozdrawiam serdecznie,
- Jacek Kleyff -
Trwa ładowanie komentarzy...